top of page
Bez názvu (1950 x 500 px) (2).png

Váš partner pro komplexní služby

ve světě zdravotnictví

VEBLO

40+
2500+
13+
60+

Užitkových vozů

Klientů

Krajů působnosti

Zaměstnanců

Jsme tady, abychom vám poskytli komplexní služby

Veblo patří mezi spolehlivé partnery poskytující komplexní služby. Naším cílem je maximální pohodlí a efektivita pro naše klienty.

 

S důrazem na modernizaci, digitalizaci a sledování trendů neustále zlepšujeme naše služby. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Pečujeme o naše klienty s plným nasazením a poskytujeme jim vynikající služby a podporu.

Veblo věří v úspěch dosažený spoluprací, profesionalitou a pozitivním přístupem. Společně tvoříme budoucnost s úsměvem a úctou.

Wv_Craftler_edited.png
Individuální přístup

Spokojenost klienta je pro nás na prvním místě. Každému klientovi věnujeme individuální péči a přizpůsobujeme naše služby jeho specifickým potřebám.

 

Naši odborníci jsou připraveni poskytnout veškerou podporu a poradenství, aby Vaše zkušenost s námi byla co nejpříjemnější.

Personál

Působnost

Logistika

Přístup

Široká působnost
a
reference

Působíme ve 13 krajích a spolupracujeme s více než 2500 klienty, včetně nemocnic, klinik, poliklinik, soukromých ordinací, laboratoří a dalších zdravotnických institucí. Jsme lídrem ve svozu nebezpečného odpadu, zásobováním zdravotnického materiálu, oblékáním zdravotnického personálu na míru. Praním prádla a dalších klíčových logistických služeb.

Rádi se s Vámi nezávazně setkáme a prodiskutujeme Vaše potřeby, abychom našli nejlepší řešení. Těšíme se na spolupráci!

Vlastní vozový park

Spolehlivá a včasná doprava je klíčová.

S vlastním vozovým parkem čítajícím 40 vozidel máme plnou kontrolu nad distribucí a dodržováním termínů.

 

Díky znalosti legislativy a digitálnímu plánování tras doručujeme zboží vždy včas. Dbáme na to, abyste měli vždy klid a prostor pro převzetí a kontrolu doručeného zboží.

Zkušený tým

Řešíte svoz nebezpečného odpadu? Potřebujete doplnit zásoby zdravotnického materiálu, obléknout se do zdravotnického oblečení na míru, nebo zajistit praní prádla či jiné logistické služby?

 

Náš tým odborníků je tu pro Vás! Jsme připraveni Vám mile rádi poradit a poskytnout profesionální služby na nejvyšší úrovni.

Celkový obrat v Kč

Celorepubliková působnost

Spojte se s námi

bottom of page