top of page

Asistentka obchodního oddělení

Pod Pekařkou 107/1, Praha 4-Podolí, Česko

Pracovní poměr

HPP

Místo práce

Česko

O společnosti

Akciová společnost VEBLO a.s. - je přední společnost v ČR, která zajišťuje komplexní služby pro zdravotnická, hotelová a restaurační zařízení. Do svých řad hledáme kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici asistentka obchodního oddělení.

Požadavky na pracovní pozici

Co od Vás požadujeme?

  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

  • Minimálně středoškolské vzdělání.

  • Loajalitu, flexibilitu, pracovitost.

  • Reprezentativní vystupování a vzhled.

  • Vstřícné jednání a odolnost vůči stresu.

  • Schopnost rozpoznat prioritu v plnění úkolů.

  • Velmi dobré komunikační dovednosti.

  • Znalost účetních problémů výhodou.

  • Uživatelskou znalost práce na PC, MS Excel, Word.

  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

  • Jazykové znalosti: angličtina - základní.

  • Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Fakturace (zpracování faktur, zadání do systému, hlídání splatnosti, apod., systém POHODA).

  • Komunikace s účetní firmou.

  • Komunikace se stávající klientelou.

  • Komunikace s dalšími odděleními a vedením společnosti.

  • Účast na poradách a jednáních.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Možnost karierního růstu.

  • Férové jednání.

  • Různorodé benefity a bonusy.

  • Přátelské prostředí a příjemný kolektiv.

  • Kafetérie plus nápoje na pracovišti.

  • Multisport kartička.

  • Služební telefon a notebook.

  • 25 dní dovolené

  • Práce na plný úvazek

  • Délka trvání pracovního poměru: na dobu neurčitou.

  • Pracovní smlouvu

Hrubá mzda
40 000 - 55 000 Kč/měsíc

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis s fotografií.

bottom of page