top of page
Veblo

 NÁS

Moderní a dynamicky se rozvíjející společnost

Více než jen dodavatel, váš spolehlivý partner

Charakterizuje nás snaha být jedničkou ve světě zdravotnictví, inovovat a poskytovat tak našim klientům ty nejlepší komplexní služby, pro zajištění jejich maximálního pohodlí a efektivity. Poskytujeme komplexní služby pro zdravotnická zařízení v oblasti logistiky, zásobování zdravotnickým materiálem, likvidace odpadu, praní prádla a nabízíme i facility management. 

Naší prioritou je neustálá modernizace, rozšíření a zdokonalení našich služeb v e-commerce, zásobování a logistice. Věříme v sílu digitalizace a neustálé sledování trendů a novinek ve zdravotnictví, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy to nejlepší. 

Naším nejvyšším cílem je spokojený zákazník. Vždy se s plným nasazením staráme o naše stávající klienty, poskytujeme jim vynikající služby a podporu. Nové zákazníky vítáme s úsměvem, s jistotou, že u nás najdou kvalitní a profesionální servis. Každý, kdo se na nás obrátí, může očekávat, že jeho potřeby budou uspokojeny s maximální péčí a pozorností, kterou si zaslouží.

Společnost Veblo a.s. věří, že úspěch je dosažen spoluprací, profesionalitou a pozitivním přístupem. Pojďme společně tvořit budoucnost, kde jsou věci dělány s úsměvem, profesionalitou a úctou.

Váš tým společnosti Veblo a.s.

TITLE

1000+

TITLE

1000+

TITLE

1000+

TITLE

1000+

bottom of page